Värsked tööpakkumised

Teller (Viljandi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240134

Tööpakkumise number

240134

Töö kirjeldus

• klientide sõbralik, kiire ja professionaalne teenindamine;
• klientide nõustamine ja sobivaimate pangateenuste pakkumine;
• teenuste vajaduspõhine tutvustamine ja müük.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• oled varem töötanud teenindusvaldkonnas;
• oled klientidega suheldes initsiatiivikas ja julge;
• väärtustad kliente ja oled koostöövalmis;
• oled vastutustundlik, täpne ja korrektne;
• oskad eesti keelt väga hästi nii kõnes kui ka kirjas;
• saad suhtlustasandil hakkama ka inglise ja vene keeles;
• soovid kiiresti õppida uusi asju ja neid teadmisi töös rakendada.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sularahaga.

• oma ala ekspertide toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
• võimalust saada väärtuslik töökogemus pangast;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Soovides kandideerida, palume Sul hiljemalt 2. oktoobril 2011 saata meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv(at)swedbank.ee märgusõnaga „Teller – Viljandi” või kandideerida läbi CV Keskuse portaali lisades motivatsioonikirja.

Oled oodatud Swedbanki, kui jagad meie väärtusi ning soovid ellu viia oma suurimaid tööalaseid ambitsioone.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
22. september 2011

Swedbank toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi juhtiva pangana pakume laia finantsteenuste valikut. Meie ettevõttesse on oodatud töötajad, kes jagavad meie väärtusi – avatud, lihtne ja hooliv – ning soovivad kaasa aidata sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Tööandjana pakume Sulle toetavas keskkonnas häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi, mis sõltuvad Sinu sisemisest motivatsioonist ja pühendumisest.

Swedbanki Viljandi kontor otsib oma meeskonda tellerit.

Kui Sulle pakub huvi finantsvaldkond ja naudid klienditeenindust, on see kuulutus mõeldud just Sulle.