Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220057

TELLER (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide sõbralik, kiire ja professionaalne teenindamine;
  • klientide nõustamine ja parimate panganduslahenduste pakkumine;
  • pangatoodete ja -teenuste vajadusepõhine tutvustamine ja müük.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine;
  • töökogemus teenindusvaldkonnas;
  • initsiatiivikus ja julgus kliendisuhtluses;
  • klienti väärtustav mõtteviis ja koostöövalmidus;
  • vastutustundlikkus, täpsus ja korrektsus;
  • eesti ja vene keele oskus;
  • valmisolek kiirelt uusi teadmisi omandada ja praktiseerida;
  • kasuks tuleb töökogemus sularahaga.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd sõbralikus meeskonnas;
  • oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
  • selgeid sihte ja väärtusi, kuhu klientide vajadusepõhisel nõustamisel püüelda.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 6.märtsil 2011 saata oma CV aadressile cv[at]swedbank.ee märgusõnaga "Teller-Tartu" või kandideerida CV Keskuse portaali kaudu.

Tööpakkumise number
#220057

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

Swedbanki kontorivõrgu ja kõnekeskuse divisjoni kuuluv Lõuna- Eesti regioon otsib erinevatesse TARTU kontoritesse uusi kolleege telleri ametikohale. Kui Sulle pakub huvi finantsvaldkond ja Sa naudid klienditeenindust, siis on allolev info mõeldud just Sulle.

Vaata rohkem