Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247374

Telklahenduste paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda hooajatööd Soomes telklahenduse paigaldajana. Tegemist on erinevate ürituse tarbeks püstitavate ajutiste telklahendustega. Töö toimub meeskonnas ning objektid paiknevad üle Soome.

Ootused kandidaadile

Nõudmised:
* vanus 18-35
* kohusetundlikkus ja täpsus
* võime töötada meeskonnas
* kiire õppimisvõime
* inglise keele oskus
Tuleb kasuks:
* soome keele oskus
* telgipaigalduse kogemus

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
* Töötasu alates 5 EUR tunnis (neto)
* Tublidel töötajatel võimalus areneda ja teenida enam
* Elamispinda Soomes
* Transporti Eesti - Soome vahel

Tööpakkumise number
#247374

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2011

OÜ Catering Service on 1996.a. asutatud catering teenust pakkuv firma. Meie põhitegevuseks on toitlustus-teenuse ehk catering teenuse pakkumine kliendi poolt valitud kohas ja ajal. Lisaks tegeleb ettevõte ka telkide rendi ning paigaldusega ja Dinner in the Sky ürituste tehnilise teenindamisega.

Vaata rohkem