Värsked tööpakkumised

Teleskooplaaduri juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439321

Tööpakkumise number

439321

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
Töö teleskooplaaduriga

Nõudmised kandidaadile

•töökogemus teleskooplaaduri juhina
•C-kategooria autojuhiload
•eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
•kohusetundlik, täpne ja aus
•teenindusvalmis, korrektne ja viisakas

Ettevõte pakub

•püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
•vastutusrikast ja huvitavat tööd
•kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
•sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.