Värsked tööpakkumised

Telemarketingi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436366

Tööpakkumise number

436366

Töö kirjeldus

Pakume koheselt tööd telemarketingi spetsialistile Tallinna kesklinna kontoris E-R kl. 10-17, lõunavaheaeg.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on lahe suhtlemine telefoni teel ja argumenteerimisoskus. Kasuks tuleb huvi turunduse ja psühholoogia vastu. Telemarketingialane kogemus teretulnud.
Töö on eesti keeles ja vajalik on eesti keele eeskujulik valdaminel.

Ettevõte pakub

firmapoolset koolitust ja igakülgset toetust,
enesearendamise- ja karjäärivõimalust,

Põhitasu 400eurot /kuus + tulemustasu + preemia, kokku 600-1200 eurot kuus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016
Brutopalk:
Alates 600 kuni 1200 EUR kuus

Arianna OÜ on The Scott Fetzer Company esindaja Eestis. Otsime oma laienevasse meeskonda uusi liikmeid.