Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341995

Telemarketingi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindajatele kliendikohtumiste kokkuleppimine telefoni teel.

Ootused kandidaadile

Eeldame positiivset ellusuhtumist, sõbralikkust, huumorimeelt ja julgust inimestega kontakti loomisel.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus telemarketingi valdkonnas.

väljaõpet ja koolitust töö alustajatele ja edaspidi töö käigus,
kindlat tööd pikaka ajaks,
kodus töötamise võimalust.

Lisainfo

Sobivate tingimuste olemasolul võimalik töötada kodus.

Tööpakkumise number
#341995

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. mai 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014

CVKeskus.ee klient

Pakume tööd telemarketingi spetsialistile.

Vaata rohkem