Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309283

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kliendikontaktide loomine ja nende haldamine telefoni teel; müügiesindajatega suhtlemine.

Erialane väljaõpe garanteeritud, enne tööle asumist toimub 2 päevane baaskoolitus.

Ootused kandidaadile

Oled meie meeskonda oodatud kui:

* oled igas olukorras särasilmne ja positiivne
* head suhtlemise oskust
* veenmisoskust
* enesedistsipliini
* täpsust, korrektsust
* positiivsust, soovi suhelda inimestega

Ettevõte pakub

* edumeelset ning väga ühtehoidvat kollektiivi
* pidevat erialast koolitust telemarketingi valdkonnas
* tublile tööle vastavaid preemiaid ja boonuseid
* reise üle maailma
* ühiseid positiivseid vabaaja üritusi

Lisainfo

NB! Tegemist ei ole telefonimüügiga!

Tööpakkumise number
#309283

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Seoses uue tooteliini turule saabumisega korraldame konkursi, et valida välja oma mõnusasse kollektiivi veel 2 edumeelset kolleegi.

Vaata rohkem