Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310565

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SPA protseduuride kokkuleppimine telefoni teel
kliendikontaktide loomine ja andmebaaside haldamine
klientide konsulteerimine ja nõustamine
koostöö müügiosakonnaga

Ootused kandidaadile

väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
valmisolek intensiivseks telefonisuhtluseks
pingetaluvus ja tulemustele orienteeritus
arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
väga hea eesti keele oskus
vene keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

põhjalikku väljaõpet ning täiendkoolitusi
põhipalk+tulemustasu
osalist koormust kindlatel tööaegadel
kaasaegset töökeskkonda ja töötingimusi
ühisüritusi

Lisainfo

osaline tööaeg, vahetustega. 12:00-16:00 ja 16:00-20.00

Tööpakkumise number
#310565

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2013

Avame eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salongi ja müügiesinduse Tallinna kesklinnas. Pakume arenguvõimalusi positiivsetele ja töötahtelistele inimestele.
Otsime oma sõbralikku meeskonda säravaid kolleege.

Vaata rohkem