Värsked tööpakkumised

Telefonist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438808

Tööpakkumise number

438808

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega ja pakkuda neile kvaliteetset teenust,
Ning Sa tead, et raskused on ületamiseks ja kõik on õpitav,

Siis me ootame Sind meie kollektiivi!

* SPA-protseduuride kokkuleppimine telefoni teel
* Kliendikontaktide loomine ja andmebaasi haldamine
* Klientide konsulteerimine ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

* Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* Valmisolek intensiivseks telefonisuhtluseks
* Pingetaluvus ja tulemustele orienteeritus
* Arvuti kasutamisoskus tavakasutaja tasemel
* Eesti keele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

* Väljaõpet ning täiendkoolitusi
* Silmapaistvate töötulemuste eest väärikat töötasu
* Osalist koormust kindlate tööaegadega
* Kaasaegset töökeskonda Tartu kesklinnas
* Põnevaid ühisüritusi

Kui Sa otsid väljakutseid ning tunned, et see on Sinu töökoht ja Sa saad sellega hakkama, siis julgelt Kandideeri!

Lisainfo

* töö graafiku alusel, osaline tööaeg - 4,5 tundi päevas
* 5-päevane töönädal
* põhipalk+tulemustasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016

Meie ettevõtte eesmärgiks on teha võimalikult palju naisi ilusamaks ja nooremaks ning pakkuda parimat iluteenindust Eestis. Meie esindus pakub luksusklassi aparaadihooldusi ja kõrgkvaliteetseid vananemisvastaseid tooteid.

Oleme Eesti turul olnud üle nelja aasta, meie esindused asuvad Tartus ja Tallinnas.