Värsked tööpakkumised

Telefonist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366705

Tööpakkumise number

366705

Töö kirjeldus

* SPA-protseduuride kokkuleppimine telefoni teel
* kliendikontaktide loomine ja andmebaasi haldamine
* klientide konsulteerimine ja nõustamine
* koostöö müügiosakonnaga

Nõudmised kandidaadile

* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* valmisolek intensiivseks telefonisuhtluseks
* pingetaluvus ja tulemustele orienteeritus
* arvuti kasutamisoskus tavakasutaja tasemel
* väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* väljaõpet ning täiendkoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* osalist koormust kindlate tööaegadega
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* ühisüritusi ja preemiareise

Lisainfo

* töö graafiku alusel 11.00-15.00 ; 14.00 - 18.00 ; 16.00 - 20.00, sobib üliõpilasele, 5-päevane töönädal

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2015

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma: toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Avasime Tartus veel ühe uue kaasaegse Ilukeskuse ja seoses kliendibaasi kiire kasvuga ja ettevõtte laienemisega, pakume tööd karjäärist ja arengust huvitatuid kolleege.