Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307970

Telefonimüügi sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tellimuste vastuvõtmine e-posti, telefoni või mõne teise tellimuskeskkonna kaudu
- tellimuste vormistamine, korrigeerimine, täitmisesse edastamine
- kliendi probeemide lahendamine telefoni vahendusel
- telefonimüügi sekretäri asendamine vajadusel

Ootused kandidaadile

- iseseisev, täpne ja kohusetundlik töösse suhtumine
- avatud ja sõbralik suhtlemisviis
- valmisolek väljaõppeks töökohal
- eesti ja vene keele oskus suhtlemise tasemel

Ettevõte pakub

- osalist tööaega
- tööd nädalavahetusel: L 9.00-14.00, P 8.00-15.00, riigipühadel, puhkuste asendajana
- väljaõpet töökohal
- kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku kollektiivi
- võimaluse avanemisel täistööajaga töökohta

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus, müügialane haridus või selle omandamine, kuid peamine on tahtmine väljaõppeks ja tööd teha
Tööle asumine koheselt
Täpsemat infot saab küsida telefonil 650 2431, personalispetsialist

Tööpakkumise number
#307970

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

Fazer Grupp on pereettevõte, mis loodud 1891. aastal, kui Karl Fazer avas Helsingis oma esimese kohviku. Tänaseks tegutseb Fazer kaheksas riigis ning on pühendunud kahele ärisuunale luues maitseelamusi toitlustusteenuste ning pagaritoodete ja maiustuste näol - Fazer Food ja Fazer ja Brands.
Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a ning kuulub Fazer Grupi koosseisu. Eestis on tuntuimad brändid: Karl Fazer, Geisha, Tutti Frutti, Dumle, Kismet, Marianne, Kodusai, Fazer Must leib, Rännumees ja Fazer Fresh. Fazeril on Eestis pagaritööstus ning küpsetuspunktid. Maiustusi toodetakse Soomes.

Vaata rohkem