Värsked tööpakkumised

Telefonimüügi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233874

Tööpakkumise number

233874

Töö kirjeldus

• aktiivne müük telefoni teel
• olemasolevatele klientidele lisatoodete müük
• kliendi andmebaasi haldamine ja täitmine
• müügieesmärkide saavutamine

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlemisoskus, avatus ja julgus
• täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
• soov ennast arendada või luua alus oma edaspidisele karjäärile
• eelnev aktiivse müügitöö kogemus on soovitav
• keskharidus
• eesti keele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

• igakülgseid arenguvõimalusi
• erialaseid koolitusi
• võimalust oma aega ise planeerida ning teha ise endale sobiv palk
• meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda
• tööd jõudsalt arenevas ettevõttes
• hea asukohaga kontorit

Lisainfo

Töö toimub 10.00-16.00 ja 16.00-20.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. august 2011
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 200 kuni 800 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
6 tunnine tööpäev

TC PARTNER on pakkunud professionaalseid telemarketingi, kontaktikäsitluse ja personaalse müügi teenuseid juba üle kaheksa aasta. Meie suuremate klientide hulka kuuluvad telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiafirmad, pangad, kirjastused, koolitus- ja konsultatsiooniettevõtted, kellele oleme abiks heade kliendisuhete loomisel ja hoidmisel.

Otsime oma meeskonda energilisi, teotahtelisi ja uutele ideedele avatud inimesi, kes soovivad kasvada ja areneda koos valdkonna juhtiva ettevõttega. Pakume Sulle võimalust töötada tuntud ettevõtete müügiesindajana toetavas ja nooruslikus meeskonnas, paindlikke töötingimusi ning võimalust teenida korralikku palka.