Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669570
Kaugtöö võimalus

Telefonimüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Järvamaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Järvamaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. september 2020
Kuulutus aegub:24. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Hea müügiagent:

- teeb 100+ telefonikõnet päevas
- julgeb riskida ja katsetada
- kuulab tagasisidet

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi hea suhtlemisoskuse ja julge pealehakkamisega särtsakaid inimesi, kes tahavad õppida eetilist, inimesele väärtust loovat müügitööd!

Ettevõte pakub

- hindamatu kogemuse
- põhjaliku müügikoolituse
- võimaluse töötada kodukontoris

Tööpakkumise number
#669570

Asukoht:
Järvamaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamise ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Väärtustame inimesi ja toetame nende kasvupotentsiaali. Täna on meie meeskonnas üle 200 tegija ja kontorid on Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Haapsalus, Paides, Põlvas, Võrus, Valgas, Viljandis ja Pärnus.

Vaata rohkem