Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitlejad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501929

Tööpakkumise number

501929

Töö kirjeldus

Pakume osakoormusega koostööd Emori telefoniküsitluste läbi viimisel.

  • Töö on pidev ja õhtusel ajal kl 17.00-21.00.
  • Küsitlus sobib eri vanuses ja kvalifikatsiooniga töötajatele.
  • Koostame paindliku Teie soovidest lähtuva graafiku.

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik vene keele oskus. Lisaks iseloomustavad edukat kandidaati:

  • täpsus, korrektsus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon;
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel;
  • tööle jõudmise võimalus tööpäeviti kl 17.00;
  • soov küsitleda vähemalt kolmel õhtul nädalas;
  • eesti ja vene keele oskus tasemel, mis võimaldab vastajatega vestelda ja teksti lugeda.

Ettevõte pakub

  • Väljaõppe telefoniküsitlustööks.
  • Supervisiooni, projektikoolitusi ja pidevat toetust küsitlustöö heal tasemel läbi viimiseks.
  • Häid töötingimusi ja meeldivat töökollektiivi Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses.
  • Küsitlejatel on ergonoomilised toolid, loomulik valgustus, suurepärane vaade Tallinna linnapanoraamile ja Nõmme metsale ning tasuta kuumad joogid koos võimalusega kasutada kööki.
  • Töötasu sõltub läbi viidud intervjuude arvust.
  • Vormistame käsunduslepingu, millega ei kaasne tervisekindlustust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2017

AS Emor on 27aastase kogemusega turundusteabe- ja uuringufirma.
Kuulume Kantar gruppi ja teeme koostööd uuringupartneritega enam kui 80 riigist.