Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421514

Tööpakkumise number

421514

Töö kirjeldus

Pakume osakoormusega koostööd Emori telefoniküsitluste läbi viimisel.

  • Tööaeg peamiselt õhtuti kl 17.00-21.00.
  • Küsitleda saab 3-5 korral nädalas vastavalt soovile.
  • Koostame paindliku ja küsitleja soove arvestava graafiku.
  • Töötasu sõltub läbi viidud intervjuude arvust.
  • Koostöövõimalus on pidev.
  • Töö on käsunduslepinguga, millega ei kaasne tervisekindlustust.

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik vene keele oskus. Lisaks iseloomustavad edukat kandidaati:

  • täpsus, korrektsus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon;
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel;
  • tööle jõudmise võimalus tööpäeviti kl 17.00;
  • eesti ja vene keele oskus tasemel, mis võimaldab vastajatega vestelda, teksti soravalt lugeda ning loetu sisust aru saada.

Ettevõte pakub

  • Väljaõppe telefoniküsitluste läbi viimiseks.
  • Supervisiooni ja toetuse sisse elamisel.
  • Väga head töötingimused Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses ja tasuta kuumad joogid tööpäeva ajal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
9. mai 2016
Kuulutus sisestati:
3. mai 2016

AS Emor on 25-aastase kogemusega uuringute ja konsultatsioonide firma.
Kuulume rahvusvahelisse kontserni TNS Group Holdings Ltd/Kantar.
Emoris töötab 75 uuringuspetsialisti ning 150 andmekogujat-küsitlejat üle kogu Eesti. Küsitlusi telefoni teel viivad läbi 60 telefoniküsitlejat.