Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717792

Tekstiilivaldkonna ostukoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A la Carte Uniformsi ostukoordinaator:

  • abistab ostujuhti igapäevases töös
  • edastab tootjatele paigutusjoonised
  • planeerib toodete transporti tootjate juurest
  • suhtleb vajadusel EMTA’ga (tolliprotseduurid)
  • teostab toodangule kvaliteedikontrolli

Ootused kandidaadile

Töö eeldab erialast haridust ja eelnevat töökogemust tekstiilivaldkonnas. Kokkupuude logistikaga ei ole nõutud, kuid muudab uuel tööl sisseelamise kindlasti lihtsamaks. Vajalik on eesti kui inglise keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult, suurepärane suhtlemisoskus ning võime töötada iseseisvalt.

Ettevõte pakub

  • erialast töökohta Tallinnas (Töökoja 8)
  • erialaseid arenguvõimalusi
  • huvitavaid rahvusvahelisi koostöökogemusi
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • otsustus- ja tegutsemisvabadust
  • stabiilset tööaega 09:00-17:00
  • palju ühisüritusi

eliisa(at)cvkeskus.ee ; 5343 7097CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#717792

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2021
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2021

CV Keskuse kliendiks on A la Carte Uniforms OÜ, osa ettevõtete grupist, mis tegutseb 1986. aastast ning omab tänaseks peakontorit Stockholmis, tütarettevõtet Tallinnas (müük, arendus, tootmine, sisseost), tütarettevõtet Norras ning logistikakeskust Narvas. Ettevõtte põhitegevuseks on tehnilised ja funktsionaalsed ametirõivad – nende arendus, tootmine, aga ka ladustamine ja logistika.

Vaata rohkem