Värsked tööpakkumised

Tekstiilitööline - tikkija / siiditrükkal (Soome-Jyväskylä)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364030

Tööpakkumise number

364030

Töö kirjeldus

- tekstiilitoodetele tikkimine ja trükkimine, toodete pakkimine, seadmete korrashoid, toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- hea arvuti kasutamise oskus (pilditöötlusprogrammide oskamine on kasuks)
- aktiivne, täpne ja hoolikas töössesuhtumine

- kasuks tuleb eelnev töökogemus Soomes ja Soome isikukoodi olemasolu

- vältimatu on soome keele valdamine suhtlustasemel, inglise keele oskamine tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- stabiilset ja pikaajalist töökohta
- meeldivat ja professionaalset töökeskkonda
- abi sotsiaalsete probleemide lahendamisel ja elamispinna leidmisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2014

Selekta Oy on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.