Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291117

TEISE ÜKSUSE INSPEKTOR-KONTAKTISIK (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 6. november 2012
Kuulutus aegub:20. november 2012

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on tagada kinni peetavate isikute sööklas korrapärane ja kvaliteetne, toidunormidest lähtuva toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile

- Kesk- või keskeri haridus ning koka kutsetunnistuse olemasolu
- Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel (nõutav keeleoskuse tunnistus)
- Eelnev erialane töökogemus
- Kehtiva tervisetõendi olemasolu
- Valmisolek vastutusrikkaks tööks vastavalt graafikule
- Ausus, täpsus, hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus ning positiivne suhtumine oma töösse

Kasuks tuleb:
- Toiduhügieenikoolituse läbimine

Ettevõte pakub

- Töötasu 543 eurot kuus (bruto)
- Kindlat teenistust avalik- õiguslikus organisatsioonis
- Meeldivat, toetavat ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#291117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. november 2012
Kuulutus sisestati:
6. november 2012

Tallinna Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust. Finants- ja majandusosakonna põhiülesanded on hoolitseda kinnipeetavate ja vahistatute eluruumide ja toitlustamise nõuetekohasuse eest, korraldada kinnipeetavate isikuarve pidamist, korraldada kinnipeetavate tööhõivet, varustada vanglat toiduainete, vormiriietuse ja olmeesemetega, korraldada vangla transporditeenindust, säästlikku majandamist ning vangla ehitiste hooldamist ja remontimist.

Vaata rohkem