Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624612

Tehnoülevaataja/ Техосмотрщик

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutakse tööd sõidukite tehnoülevaatuspunkti töötajale Tallinnas.

Открылась вакансия работника пункта техосмотра автомобилей в Таллинне.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt nõutakse:
auto- või traktorialast haridust, algatusvõimet ja klientidega suhtlemise oskust.

Требования к кандидату:
диплом об образовании автослесаря или тракториста, инициативность, умение общаться с клиентами.

Mõnusat töökeskkonda. Sõbralikke töökaaslaseid. Arenguvõimalusi ja koolitusi. Väärilist palka + boonuseid. Tööd graafiku alusel.

Хорошая рабочая среда. Дружелюбные коллеги. Возможность обучения. Достойная зарплата+бонусы. Работа по графику.

Lisainfo

info(at)tehnoulevaatus24.ee

+372 5365 6505

Tööpakkumise number
#624612

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem