Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307339

TEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Tootearendus uute toodete turule toomiseks
2. Toodete toimivusdeklaratsioonidega seotud tegevused vastavalt CPR-le
3. Uute toodete sertifitseerimise läbiviimine
4. Tehnoloogiline tugi kolleegidele

Ootused kandidaadile

1. Väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas.
2. AutoCadi programmi valdamine spetsialisti tasemel
3. Soovitavalt (puidu) tehnoloogia, inseneri või muu tehniline haridus
4. Väga hea meeskonnatöö oskus ja pingetaluvus
5. Initsiatiivikus ja tulemuslikkus

Ettevõte pakub

1. Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
2. Stabiilset töösuhet
3. Väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Valmisolek välislähetusteks!

Tööpakkumise number
#307339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

1989.aastal asutatud AS Lasita Aken on Eesti esimene tööstuslike puit-ja puitalumiiniumakende ning -uste tootja. Alates 2013.aastast on tootevalikusse lisandunud palju uusi energiasäästlikke tooteid, mida valmistatakse CNC tehnoloogial põhineva aknatootmisliiniga.Seoses uute toodetega on oodatud meie kollektiivi positiivselt meelestatud

Vaata rohkem

TEHNOLOOG