Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718403

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Peamised tööülesanded:

  • Tagada oma tooteportfelli ulatuses toodete efektiivne ja kvaliteetne tootmisprotsess
  • Juurutada uued tooted tootmisprotsessi
  • Planeerida ja juhtida tootemuudatusi
  • Viia läbi katsetusi ja katsetootmist
  • Hallata tootedokumentatsiooni
  • Osaleda kliendiauditites

Ootused kandidaadile

    Eeldame:

  • Tehnilist kõrgharidust või selle omandamist lähiajal
  • Inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas.
  • Head arvutikasutamise oskust
  • Väga head iseseisvat probleemilahendamise oskust, analüüsi ning ajaplaneerimise oskust
  • Oskust töötada meeskonnas ja oskust end kehtestada.
  • Oskust lugeda tehnilisi jooniseid ja spetsifikatsioone

    Kasuks tuleb
  • Töökogemus insenertehnilist mõtlemist nõudval ametikohal

Ettevõte pakub

    Pakume:

  • Põnevat tööd autotööstuse valdkonnas.
  • Väljakutseid pakkumaks meie klientidele maailmaklassi lahendusi
  • Olla osa rahvusvahelisest grupist, kus klientideks on maailma juhtivad veoki ja sõiduautode tootjad. Suhtlemist erinevate riikidega sellest tulenevate erinevustega.
  • Tervisliku eluviisi väärtustamist , meeldivat ja turvalist töökeskkonda.

    Töökoht asub Rõngus.

Tööpakkumise number
#718403
Tehnoloog