Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637050

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:22. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tootmise ettevalmistamine ja tootekaartide koostamine
Tehnoloogiliste protsesside kaasajastamine ja parendamine
Tehnoloogiliste protsesside koordineerimine
Tootekaartide kontroll
Tehnoloogilise protsesside järgimise ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

Tehnoloogiline kõrgharidus või erialane kutseharidus,
Kohusetunne ja täpsus
Hea eneseväljendusoskus
Eesti keele oskus heal tasemel kasuks tuleb vene keel
eelnev töökogemus metallitöötlemise valdkonnas

Ettevõte pakub

Kaasaegseid seadmeid
Huvitavat ning mitmekülgset tööd
Enesearendamise võimalust
Kaasaegseid töötingimusi
Konkurentsivõimelist töötasu
Koolitusi vastavalt vajadusele

Tööpakkumise number
#637050

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2020

OÜ Sumar Tools on 2005.a. asutatud osaühing, mis on spetsialiseerunud survevaluvormide tootmisele ja tellimuste alusel valmistatavate metalltoodete valmistamisele.

Vaata rohkem

Tehnoloog