Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270106

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tehnoloogiliste küsimuste lahendamine tootmisprotsessis
* Tellimuste teholoogiline ettevalmistamine tootmiseks
* Müügikonsultantide nõustamine tehnoloogia alal

Ootused kandidaadile

* Tehniline kesk-eri või kõrgharidus
* AutoCad-i kasutamisoskus väga heal tasemel
* Meeskonnatöö oskus
* Hea pingetaluvus
* Hea suhtlemisoskus
* Täpsus, korrektsus
* Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Stabiilset ja huvitavat tööd
* Tugevat meeskonda
* Koolitust ja eriväljaõpet kohapeal
* Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
* B-kategooria juhilubade olemasolu
* Töökogemus tootmisettevõttes

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos vähemalt 1 soovitajaga ja kaaskiri.

Tööpakkumise number
#270106
Tehnoloog