Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672906

Tehnohoolduse projektijuhti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnisvaraobjektide tehnosüsteemide hooldus- ja remonttööde korraldamine

  • Tehnohoolduse meeskonna juhtimine ja igapäevatöö korraldamine

  • Alltöövõtjatega koostöö arendamine

  • Ettevõtte klientidega suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • Ehitus- või tehnilist kõrgharidust

  • Valdkonna head tundmist

  • Kasuks tuleb hooldusalase kutsetunnistuse omamine

  • Oskus eristada olulist ebaolulisest

  • Julgus otsustada ja vastutada

  • Valmisolek pika-ajaliselt panustada

  • Võimalust juhtida ning arendada edukalt töötavat meeskonda
  • Olla osaline ettevõtte arengut määravates otsustes
  • Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Korralikku motivatsioonipaketti

Küsi lisa telefonil: 5551 7290

Tööpakkumise number
#672906

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Dussmann Group on pikkade traditsioonidega rahvusvaheline kinnisvara korrashoiuteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb Eestis juba 24 aastat.
P. Dussmann Eesti OÜ kuulub oma valdkonnas Eesti kolme suurima ettevõtte hulka.

Vaata rohkem