Värsked tööpakkumised

Tehnohoolduse müügijuhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369915

Tööpakkumise number

369915

Töö kirjeldus

Tehnohoolduse müügijuht vastutab ja koordineerib objektiga seotud tehnosüsteemide ennetava hoolduse-, avarii- ning remonttööde ja seadmete müüki.

Tööülesanded:
• Objekti tehnosüsteemide ennetava hooldus-, avarii- ja remonttööde eelarvestamine, müük, korraldamine ning järelvalve, allhankijate hankimine ja suhtlemine
• Objekti ennetava hooldus-, avarii- ja remonttööde müükide aruandlussüsteemi jälgimine ja täitmine
• Uute müügivajaduste jälgimine ja märkimine
• Pakkumiste koostamine, kliendiga kooskõlastamine ja läbirääkimine, tööde üleandmine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga
• hea suhtlus- ja läbirääkimisoskus
• hea müügioskus ja varasem müügikogemus
• hoone tehnosüsteemide (KVVKJEA) tööpõhimõtete tundmine
• heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office, Word)
• väga hea eesti keele ja vene keele oskus
• autojuhiloa olemasolu

Kasuks tuleb:
• kõrgharidus (soovitavalt tehnika või ehituse valdkonna)
• eelistatult spetsialiseerumine ühes või mitmes järgmistest valdkondadest
o tugevvool
o nõrkvool
o vesi-kanalisatsioon
o kütte/jahutus/ventilatsioonisüsteemid
• hea analüüsivõime
• erialaste õigusaktide tundmine
• AutoCad põhifunktsioonide tundmine
• Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu HA ja/või HO kutsetunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• mitmekesist objekti tehnosüsteemide portfelli
• professionaalset töökorraldust ja koostööd valdkonna ettevõtetega
• iseseisvat ajaplaneerimist
• minimaalne netotöötasu 1000eur, millele lisandub tulemustasu

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 25. veebruar 2015.a e-kiri info(at)hooldusjuht.ee vastavalt kandideerimise piirkonnale järgmise pealkirjaga “Tehnohoolduse müügijuht“.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2015

Hooldusjuht OÜ omad kinnisvara haldus- ja tehnosüsteemide hoolduskompetentsi aastast 2000. Pidevalt kasvavasse portfelli kuulub tänasega üle 100 ja ca 105 000m2 avaliku kasutusega büroo-, teenindus- ja erifunktsionaalsed hooneid.