Värsked tööpakkumised

Tehnilise osakonna juht/руководитель технического отдела

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190712

Tööpakkumise number

190712

Töö kirjeldus

Peamised kohustused:

  • tehniliste dokumentide koostamine;
  • regulaarne kontroll ja dokumentide kaasajastamine vastavalt seadustele;
  • siseauditi regulaarne teostamine tootmises;
  • töö kordineerimine tootmises vastavalt tehnilistele dokumentidele;
  • toodete registreerimine;
  • tehniline toetus ja kontroll toodete registreerimisel teistes maades.

Главные обязанности:

  • Составление технической документации.
  • Регулярный контроль и обновление документации согласно меняющимся стандартам.
  • Проведение внутренних аудитов на производстве.
  • Координация работы производства и технической документации, согласно требованиям внешних аудиторов
  • Проведение регистрации продукции гос. Учреждениях Эстонии.
  • Контроль и техническая поддержка процессов регистрации в других странах

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • tehniliste dokumentidega töötamise kogemus;
  • kõrgharidus meditsiinis või tehniline haridus;
  • kogemus meditsiini ettevõttes;
  • töökogemus standardi ISO 9001 nõudmistega;
  • keelteoskus: vene, eesti, inglise. Oskus pidada kirjavahetust ja dokumentatsiooni kõikides eelpool toodud keeltes;
  • teadmised direktiivi ЕЕС 93/42;
  • B-kategooria juhiloa olemasolu;
  • võimalus kasutada isiklikku sõiduvahendit.

Isikuomadused:

  • püsivus ja täpsus töötamisel tehniliste dokumentidega;
  • Iseseivalt võtma vastutust tulemuste eest.
  • oskus iseseivalt ja loominguliselt läheneda tööülesannete lahendamisse.

Требования к кандидату:

  • Опыт работы с технической документацией
  • Высшее или неоконченное высшее медицинское или техническое образование - преимущество.
  • Опыт работы в области медицины – преимущество
  • Опыт работы со стандартом ISO 9001 – преимущество.
  • Хорошие знания русского, эстонского и английского языков. Умение вести документацию и переписку на всех вышеуказанных языках.
  • Знания Директивы ЕЕС 93/42 – преимущество.
  • Права автоводителя “B” категория
  • Наличие собственного автомобиля - преимущество

Личная характеристика:

  • Усидчивость и скрупулёзность в работе с большим объёмом документации.
  • Самостоятельность, готовность принять ответственность за результат
  • Творческий не традиционный подход к делу

Ettevõte pakub

Pakume:

  • huvitavat ja rahvusvahelist tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist palka.

Предлагаем:

  • Интересную работу в международной, быстроразвивающейся компании
  • Конкурентоспособное вознагрождение

Lisainfo

CV palume saata inglise või vene keeles

Просим посылать CV на английском или русском языке

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010

Ettevõtete grupp FORANS oli loodud 1998 aastal.

FORANS on kasvanud tänaseks päevaks üheks suuremaks meiditsiinitoodete tootjaks ja müüjaks Baltimaades.
FORANS ettevõtete gruppi kuuluv Forans Eesti AS omab tänasel päeval suurt ja olulist kohta turul meditsiinitoodete tootmises ja müügis.
Forans Eesti AS tootmine omab sertifikaate EN ISO 9001:2000, EN ISO 13488:2000 ja EC Certificate of Conformity, mis kinnitavad meie toodete
kõrget kvaliteeti ja vasavust Euroopa standarditele.

AS Forans Eesti toodab kõrgekvaliteedilisi meditsiinitooteid kaubamärgi “Medrull” all. Kaubamärk “Medrull” on üks tuntumatest kaubamärkidest Eesti meditsiinitoodangu turul ja omab väga head reputatsiooni.
Forans firmade grupp varustab meditsiinitoodetega suuremaid haiglaid Eestis, Lätis ja Leedus, tagab laia kauba valiku ning pöörab erilist tähelepanu pakutava toodangu kvaliteedile.