Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693961

TEHNILINE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lõike- ja painutustöödega seotud dokumentatsiooni koostamine ja haldamine

  • Andmete sisestamine Columbus programmis (väljaõpe kohapeal)

  • Tootmisseadmete dokumentatsiooni haldamine

  • Materjali optimeerimine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Joonestamise oskus ja AutoCad programmi tundmine
  • Väga hea eesti keele suuline ja kirjalik valdamine

Kasuks tuleb:

  • Mõne võõrkeele oskus suhtlustasandil (vene, soome, inglise)

Ettevõte pakub

  • Töökogemust eksportivas tootmisettevõttes

  • Transpordi kompensatsiooni

  • Spetsiifiliste programmide kasutamise väljaõpet kohapeal

  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Koduleht http://www.vtmoodul.ee

Tööpakkumise number
#693961