Tööpakkumise number

594185

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) Tehniline operaator-seadistaja

Töö kirjeldus

Peamine ülesanne on automaatsete või poolautomaatsete tootmisliinide ja seadmete tööoperatsioonide juhtimine sh pisiremontide teostamine, formaatide ja teiste detailide vahetamine maiustuste valmimisel.
Tööaeg 6:30 - 15:00, 14:15-22:45, alates septembris detsembrini võib lisanduda öine töövahetus 22:30 - 7:00.


Nõudmised kandidaadile

- omad (või omandamisel) tehnilist haridust: automaatiku, seadistaja, mehhatroonku, tootmisseadme hoolduse erialadel. Eelise annab varasem töökogemus
- soovid arendada enda oskusi ning anda oma panus tootmise meeskonnas
- oled iseseisev, kohusetundlik, hoolas ja vastupidav füüsiliseks tööks
- räägid eesti ja/või vene keelt


Ettevõte pakub

- tööalast väljaõpet, töötasu põhipalk + tulemustasu, tasuta lõunasuppi. Korraldame tööpäeva alguses ja lõpus tasuta bussitranspordi liinil Tallinn (kesklinn, Mustamäe, Lasnamäe) - Kalevi tehas.
- SportID soodustus ning tervisespordiüritustel osalemise toetust; toetusi perekondlike sündmuste puhul; vahvaid ühisüritusi; tasuta tootenäidiseid jm.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2019
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2019
Soovin kandideerida

Tehniline operaator-seadistaja


ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili