Tehniline müügiesindaja Harjumaale
Tööpakkumise number #783283

Würth AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • töö sisuks on WÜRTH tootevalikus olevate toodete müük kataloogi ja näidiste abil

  • klientide tehniline nõustamine ja teenindamine müügipiirkonnas

  • töö on argipäeviti

Ootused kandidaadile

  • kandidaadilt eeldame vähemalt keskharidust

  • autojuhilubasid

  • riigikeele oskus suhtlemistasandil

  • elurõõmu ning võimet töötada ühise eesmärgi nimel

  • kasuks tuleb eelnev kokkupuude tehnikaga või tehniline haridus

  • vajalik  on vene keele oskus vähemalt madalamal suhtlemistasandil

  • kasuks tuleb eelnev B2B müügikogemus

  • elukoht  Tallinna  lähedal

Ettevõte pakub

  • töökohta kodu lähedal

  • head töötasu rahvusvahelises kontsernis,peale katseaega tulemuspalk

  • katseaja palk on 1700 euri (bruto)kuus

  • väga häid töötingimusi, ametisõidukit platsitööl , boonuste ja koolituste süsteemi

  • arenguvõimalusi ettevõtte sees

  • sporditoetusi

Lisainfo

Töö eeldab tõsist soovi tegeleda müügiga. Würth´i tööle tulles leiad meeskonna, kes on siin juba töötanud aastaid.

Tööpakkumise number
#783283

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT Eurostauto OÜ
1800 - 3500 €/kuus
1
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT Eurostauto OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA NORDFIX OÜ
2000 - 4000 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA NORDFIX OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine MÜÜGIKONSULTANT ABC KLIIMA OÜ
2000 - 3500 €/kuus
2
Veebipõhine värbamine
MÜÜGIKONSULTANT ABC KLIIMA OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT Auto Forte Tallinn OÜ
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT Auto Forte Tallinn OÜ • Tallinn