Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750744

Tehniline müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnapakkumiste koostamine ja haldamine

  • Tellimuste sisestamine ja haldamine

  • Kampaaniatekstide ja uudiskirjade tõlkimine (inglise-eesti)

  • Uute kontaktide loomine

  • Olemasoleva kliendibaasi haldamine

  • Kampaaniate läbiviimine koos kolleegidega

Ootused kandidaadile

Sinu töö igus OÜ-s eeldab võimekust olla tööülesannete täitmisel väga iseseisev, suurepärast ajaplaneerimisoskust, head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, aga ka soovi müügivaldkonnas oma oskusi lihvida. Töökeelteks on peamiselt eesti ja inglise keel, kuid soovime, et suhtlustasandil saaksid hakkama ka vene keelega (soovituslik).

Pakume Sulle võimalust teha müügitööd rahvusvahelises ja edukas ettevõttes, kus Sul on võimalik ka ametiredelil edasi liikuda, uute oskuste omandamisest rääkimata. Varasem müügitöökogemus on eeliseks, kuid lõpliku otsuse teeme ikkagi Sinu iseloomuomadusi ja initsiatiivikust arvesse võttes.

Kui see pakkumine võiks Sulle huvi pakkuda, siis kandideeri läbi CV Keskuse portaali.

Küsi lisa telefoni +372 5257780 teel;
Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#750744

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem