Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628791

Tehniline konsultant (SIA DAW)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED

  • koostöö nii olemasoleva kliendibaasiga kui ka uute ärisuhete loomine ja hoidmine (peamiselt koostöö ehitajate ja arhitektidega) Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonnas
  • enda kliendikülastuse aegade planeerimine ning klientide külastamine
  • klientide vajaduste kaardistamine ning parimate lahenduste pakkumine
  • klientidele pakkumiste vormistamine ja arvete koostamine
  • lepingutes ja suuliselt antud lubaduste ja kokkulepete elluviimine
  • seminaridel ja koolitustel osalemine
  • nii enda kui klientide koolitamine uute toodete vallas, tulevikus seminaride läbiviimine
  • isiklike müügieesmärkide elluviimine
  • kliendihaldusprogrammi ajakohasena hoidmine
  • reklamatsioonide lahendamine
  • enda klientide osas turundustegevuse planeerimine ning administreerimine

Nõudmised kandidaadile

SINULT EELDAME

  • ehitusalast haridust
  • eelnevat erialast töökogemust ja suurepäraseid läbirääkimisoskusi
  • elementaarset arvutikasutamise oskust
  • eesti keele oskust väga heal tasemel suuliselt ja kirjalikult
  • inglise (või saksa) ja vene keele oskust suhtlustasandil
  • tulemustele orienteeritust
  • avatud suhtlemist, kogemust ning julgust klientide külastamisel ja kontaktide loomisel
  • kohusetundlikust ja korrektsust, oma aja planeerimise oskust
  • oskust töötada väikeses meeskonnas
  • õppimisvõimelisust, õpihimu

Ettevõte pakub

SULLE PAKUME

  • võimalust töötada innovaatilises ja arenevas ettevõttes
  • erialaseid koolitusi ja enesearendamise võimalusi
  • töötasu katseajal 1600-1900 € bruto, pärast katseaega 2200-3000 € bruto
  • ametiautot
  • kindlustust tööajal

Tööpakkumise number
#628791

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt

Vaata rohkem