Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322803

Tehniline juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tehnilise osakonna personali töö planeerimine, korraldamine ja täitmine, tagada seadmete töö organiseerimine, kooskõlastamine, kontroll, teenustööde lepingute koostamine teiste firmadega, seadmete ohutu töö ja ohutu puhastamise tööjuhendite väljatöötamine ja kontrollimine, töökeskkonna- ja tuleohutusspetsialisti ülesannete täitmine, vastavalt ettevõtte vajadustele remondi jms abitööde organiseerimine

Ootused kandidaadile

Haridus soovitavalt mehhatroonika erialal, töökogemus vähemalt 5 aastat
aktiivsus
analüüsivõime
arvuti kasutamise oskus
eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

eneseteostust võimaldavat tööd
head meeskonda

Tööpakkumise number
#322803

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2013
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

Ettevõte valmistab ravimeid.

Vaata rohkem