Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796923
Osaline kaugtöö võimalus

Tehniline esindaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

- Ettevõtte pakutavate toodete aktiivne müük
- Uute kliendisuhete loomine, olemasolevate tugevdamine ja sellega seotud tegevused (kliendikülastused, klientide vajaduste väljaselgitamine, pakkumiste koostamine, jne)

Ootused kandidaadile

- Tehniline haridus (mehaanika, tootmine)
- Soovitatavalt kogemus CNC metallitööpinke omavast ettevõttest
- Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- B-kategooria autojuhiload
- Oskus oma tööd iseseisvalt planeerida
- Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

- Tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- Paindlikku tööaega
- Iseseisva töö võimalust
- Ametiautot
- Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist tasu
- Toote ja müügikoolitusi

Tööpakkumise number
#796923