Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326166

Tehniline assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Omatoodete andmebaasi korrastamine ja haldamine
- Tehnilise dokumentatsiooni koostamine (kasutusjuhendid, varuosakataloogid, riskianalüüsid)
- Detailide lõikekontuuride salvestamine dxf formaadis
- Projektijuhtimise ja IT toe assisteerimine

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- tehniline taiplikkus
- korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
- rutiinitaluvus
- süsteemne mõtlemine
- hea arvutikasutamise oskus ja huvi IT vastu
- CAD tarkvara hea tundmine

Ettevõte pakub

- vastutusrikast ja huvitavat tööd
- tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#326166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
20. november 2013

MEIREN on rahvusvaheliselt tuntud Eesti kaubamärk, mida tunnevad Põhjamaades kõik suuremad teehooldusfirmad. Meie sahad valmivad Eesti ühes moodsaimas tehases, kus on kasutusel robotkeevitus, laserlõikus ja kaasaegsed töötlemiskeskused. Kuna tegeleme pidevalt innovatsiooniga, on meil menetluses mitmeid patenditaotlusi, mis muudavad meie tooted unikaalseteks. Meiren on võitnud mitmeid innovatsiooniauhindu nii Soomes, Rootsis kui ka Saksamaal. Rohkem infot leiad meie kodulehelt.

Vaata rohkem