Tehnikaosakonna juht
Tööpakkumise number #834494

KRAUSBERG EESTI OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Vastutab tehnilise osakonna töötajate töö organiseerimise ning arendamise eest

  • Töökoja tehnika ja seadmete remondi- ja hooldustööde organiseerimine

  • Masinapargi tööde koordineerimine

  • Kulude juhtimine masinahoolduse, remonttööde ja tehnika planeerimisel

Ootused kandidaadile

  • Inimeste juhtimise kogemus

  • Oled hea suhtleja ning tugev läbirääkija

  • Sind iseloomustab süsteemsus ja järjepidevus ning tunned huvi tehnoloogiliste uuenduste vastu

  • Oskad väga heal tasemel eesti keelt ja suudad ennast väljendada kesktasemel vene keeles

  • Omad tehnilist haridust (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • Pakume pikaajalist töösuhet edumeelses ettevõttes

  • Tööalast väljaõpet ja võimalust ennast arendada

  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#834494

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Tehnikaosakonna juht Tehnikaosakonna juht

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
TEGEVJUHT HOOLDUSJUHT OÜ
1
TEGEVJUHT HOOLDUSJUHT OÜ • Tallinn
Tallinn
RASKETEHNIKA PROJEKTIJUHT AS GoCraft
RASKETEHNIKA PROJEKTIJUHT AS GoCraft • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
KOOSTAMIS- JA VÄRVIMISOSAKONNA JUHATAJA Avex Metall OÜ
1
KOOSTAMIS- JA VÄRVIMISOSAKONNA JUHATAJA Avex Metall OÜ • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine PUHASTUSTÖÖDE JUHT (TALLINN) KRAUSBERG EESTI OÜ
Veebipõhine värbamine
PUHASTUSTÖÖDE JUHT (TALLINN) KRAUSBERG EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TÖÖDEJUHATAJA UNITED CAPITAL OÜ
TÖÖDEJUHATAJA UNITED CAPITAL OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki