Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345270

Tehnikaosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- masinapargi tehniline kontroll, remonti suunamine
- remonditööde juhtimine
- varuosade tellimine
- haagiste ostu-müügiprotsesside teostamine
- sõidumeerikute ja juhikaartide kontroll ning mahalaadimine
- autojuhtide töölevõtmine ja instrueerimine

Ootused kandidaadile

- erialased teadmised
- aktiivsus, algatus- ja organiseerimisvõime
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd
- tasu vastavalt tööle ja panusele
- ametiauto kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#345270

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014

Ettevõte tegeleb nii riigisisese kui Soome vahelise transporditeenuse osutamisega. Veame haket, saepuru, turvast, jäätmeid. Ettevõttel on oma remonditöökoda veokitele.

Vaata rohkem