Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303869

Tehnikajuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööeesmärk on tagada pesulate tõrgeteta igapäevatöö;
vastutada Jazz pesulate tehnika töökorras oleku eest viies läbi vajalikke remonttöid;
teostada tellimusi,
aruandlus ja Infovahetus;
muu asjaajamine.

Nõudmised kandidaadile

Tehniline taip ja oskus rakendada elementaarseid tehnilisi üldteadmisi;
varasem tehnilise töö kogemus;
valmisolek reageerida pesulates eriolukordadele;
eesti keele valdamine, vene keel suhtlustasandil;
autojuhtimise õigus;
vähemalt keskharidus;
oma töö organiseerimisvõime;
valmisolek töötada normeerimata tööaegadel;
kohusetundlikkus, töökus, pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd autopesulate valdkonnas;
autopesula tehnikaalast koolitust;
vastutusele vastavat töötasu;
püsivat töösuhet.

Tööpakkumise number
#303869

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil tegutsev autopesulate kett, mis pakub autopuhastusteenuseid käsipesulates ja pesutänavates.

Meie eesmärgiks on pakkuda kiiret, kvaliteetset ning soodsat autopuhastusteenust. Autopesuteenuseid pakkuva ettevõtte kaubamärk Jazz Pesulad võeti kasutusele 2003. aastal koos uudse ja kaasaegse kontseptsiooniga Merimetsa Jazz Käsipesulas, Paldiski mnt. 58D. Üks meie suurimaid eesmärke on muuta Jazz Pesulate teenus klientidele paremini kättesaadavamaks. Täna on Jazz Pesulate kaubamärgi all tegutsemas kolm Jazz Käsipesulat ja üheksa Jazz Pesutänavat. Samas pakume pesutänava teenust meie kõigis kaheteistkümnes pesulas. Tänu pesulate arvule ja suurele jõudlusele suudame ühes päevas teenindada rohkem kui 3600 autot.

Vaata rohkem