Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554842

TEHNIKA- JA ARENDUSOSAKONNA PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:20. september 2018

Töö kirjeldus

- Säästva arengu strateegia
- Töökeskkond ja tööohutus
- Tehnika- ja arendusosakonna projektide elluviimine seoses reklaamikandjate võrgu planeerimise, arendamise ja korrashoiuga
- Suhtlus ettevõtte sidusrühmadega (emaettevõte, partnerid ja allhankijad)

Ootused kandidaadile

- Huvi säästva arengu ja töökeskkonna teemade vastu
- Täpne, analüütilise mõtlemise ja tehnilise taibuga
- Koostööaldis suhtleja, kes on suuteline iseseisvalt tegevusi organiseerima
- Autojuhilubade olemasolu
- MS Office programmide hea kasutamisoskus
- Eesti, inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

- head arenguvõimalust rahvusvahelises ettevõttes
- mitmekülgset tööd ja täiendkoolitusi
- motiveerivaid ühisüritusi

Lisainfo

CV koos lühikese motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 20 september 2018. aastal e meilile: jaanus.kadak(at)jcdecaux.com

Tööpakkumise number
#554842

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

JCDecaux on maailma suurim välireklaamifirma, mis on esindatud rohkem kui 70 riigis üle maailma. Eestis on JCDecaux reklaamiturul välireklaami pikaaegne liider, opereerides bussiootepaviljonide ja teiste reklaamkandjatega kõigis suuremates linnades.

Vaata rohkem