Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715558

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnik hooldab tootmisliine ja seadmeid ning puhastab need liimist, vahetab

lõikeinstrumente (saekettad, freesid jms) ning teostab erinevaid puhastus- ja koristustöid tootmises.

Ootused kandidaadile

Oled väga oodatud meie tiimi, kui

  • Omad tehnika või tootmisalast haridust ja soovitatavalt varasemat töökogemust tootmise valdkonnas
  • Initsiatiivikust, pingetaluvust ja tehnilist taipu
  • Valmisolekut öövahetuses töötamiseks (23:00 – 07:00)

Ettevõte pakub

Barrus on

  • stabiilne tööandja, kes hindab iga meeskonna liiget;
  • pakkudes oma inimestele põhjalikku väljaõpet, häid arenemisvõimalusi ja töötasu, mis vastab Sinu ootustele;
  • hindame aktiivset eluviisi, pakkudes barruslastele sportimise ja vaba aja veetmise toetusi ning sealjuures ka tasuta kõhutäit lõunapausidel;

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 30. juuniks signe[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu. Võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#715558

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2021

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal ka personaalne, stabiilne ja täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, hinnates väga oma kogukonda! Mõtleme ja tegutseme suurelt ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota maailma tipptasemel liimpuidust komponente ukse- ja aknatootjatele.

Vaata rohkem

Tehnik