Värsked tööpakkumised

Tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237845

Tööpakkumise number

237845

Töö kirjeldus

Fiiberoptilise kaabelvõrgu väljaehitamine korrusmajade keldrites ja trepikodades, kontori- ja tööstushoonetes, sh. installatsioonitorude ja karbikute
paigaldus, vajadusel aukude puurimine trelliga (trepikoja läbiviike teeb eraldi puurimisfirma), kaablite tõmbamine torudesse ja kaablišahtidesse,
jaotuskarpide paigaldus ja ühendamine, tööoskuse arenedes ka jaotuskapi ühendamine ja võrgu mõõdistamine; muud sidevõrkudega seotud tööd.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus elektri- ja nõrkvoolutöödel ja/või tõsine huvi fiiberoptiliste võrkude ehitamise vastu.
Kuna töötempo on kiire, peab kandidaat olema mittesuitsetaja.
Kasuks tuleb B-kategooria juhiloa olemasolu.

Pakume väljaõpet kogenud paarimehe kõrval, tööriistu ja -riideid, tükitöötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. september 2011
Kuulutus sisestati:
26. august 2011
Brutopalk:
Alates 500 kuni 600 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
prognoositav tükitöötasu kuus uuele töötajale

Fibrum OÜ tegeleb fiiberoptiliste sidevõrkude väljaehitamisega kortermajades ja büroo- ning tööstushoonetes.