Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309661

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmete paigaldus, hooldus ja remont.
Varuosade ja muude toodete müük.
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

eesti, inglise, vene keele hea suuline ja kirjalik oskus
hea eneseväljendusoskus
hea tehniline taip
iseseisev mõtlemine
täpsus ja korrektsus oma töös
teadmised mehaanikast, elektroonikast ja hüdraulikast
teadmised ja arusaamine arvutitest
autojuhiload

Ettevõte pakub

eneseteostust heas meeskonnas
häid ja stabiilseid töötingimusi
huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Kasuks tulevad teadmised tehnikast, autodest, õhkrelvadest

Tööpakkumise number
#309661

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2013

AS Megastari partneriteks on autoteenindused, -hooldused, rehvitöökojad ja ka teised, kes autode ja muu veereva tehnika remontimisega tegelevad. Meilt saab seadmeid ja hooldust ning vajadusel ka remondime seadmeid. Materjale rehvitööks ja infokirjandust. Samuti on meie valikus õhkrelvad.

Vaata rohkem

Tehnik