Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326756

Tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniku tööülesanneteks on väikesed remondi- ja elektritööd, müügisaalides sisustuse paigaldamine ja vajadusel materjalidega varustamine

Ootused kandidaadile

Remonditöödeks vajalik erialane ettevalmistus või töökogemus
Hea füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
Korrektsus ja kohusetundlikkus

Kaasaegset töökeskkonda ühes Eesti edukaimas jaekaubadusettevõttes

Lisainfo

Ühendust võtame vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#326756

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
28. november 2013
Lisainfo palga kohta:
780 eurot kuus

Kaubamaja AS Haldusosakond otsib oma meeskonda tublit ja hakkajat tehnikut.

Vaata rohkem

Tehnik