Värsked tööpakkumised

Tehnik nõrkvoolusüsteemide paigaldamiseks ja hooldamiseks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215228

Tööpakkumise number

215228

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uutele objektidele nõrkvoolusüsteemide paigaldamine ja hooldusteenuse osutamine.
Töö tehnikuna tähendab nõrkvoolu- ja valvesüsteemide monteerimist erinevatele objektidele ning erinevate valvesüsteemide hooldamist.

Nõudmised kandidaadile

Töölesoovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, julge, avatud, usaldusväärne ja ettevõtlik.
• Omama eelnevat töökogemust valveseadmete paigaldajana
• Sulle tuleb kasuks, kui omad teadmisi ja kogemusi elektrisüsteemidest
• Sulle meeldib töötada meeskonnas
• Sa tahad pakkuda parimat teenindust
• Sa oskad ja tahad teha ettepanekuid
• Sa oskad olla leidlik ning eesmärgikindel

Pakume huvitavat ja pingelist iseseisvat tööd kaasaegses töökeskkonnas, toredat meeskonda ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Isikliku auto olemasolu soovitav

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

OÜ Onetor on 2001 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev nõrkvoolusüsteeme, elektritöid ja turvaseadmeid paigaldav ettevõte. Meie põhitegevusala on turvakontseptsioonide- ja lahenduste koostamine, häiresüsteemide projekteerimine, -müük, -paigaldus ning hooldusteenus.
Tänu heale meeskonnale ning kvaliteetsele teenusele, suudame pakkuda parimat nõrkvooluseadmete paigalduse ja hooldusteenust. Seoses töömahtude suurenemisega ja ettevõtte laienemisega võetakse tööle paigaldus- ja hooldustehnikuid.