Tehnik
Tööpakkumise number #834505

Tehnik

Softcom OÜ
Jõgeva, Jõgevamaa

Soovin kandideerida
Softcom OÜ on pikaajalise kogemusega Eesti ettevõte aastast 1999, mis on peamiselt ekspordil põhinev ning spetsialiseerunud pehmemööbli tootmisele. Jõgeva linnas asuvas tehases, mis on varustatud tänapäevaste tehniliste lahendustega, tegutseb üle 100 suurepärase töötaja, kelle käe all valmivad nii tagasihoidlikumad kui ka eksklusiivsemad diivanid, tugitoolid ja tumbad.

Töö kirjeldus

  • Tootmisliinide ja -seadmete korraline hooldus ja remont

  • Tehniliste probleemide lahendamine tehases

  • Väiksemate rikete ja vigade parandamine

Ootused kandidaadile

  • Tehnika-alane haridus või töökogemus

  • Täpsust ja korrektsust

  • B-kategooria juhiluba

  • Eesti keele oskust

Ettevõte pakub

  • Kiire väljaõpe

  • Konkurentsivõimeline töötasu

  • Professionaalsed töövahendid

  • Toetav ning sõbralik meeskond

  • Sporditoetus

Lisainfo

Lisaküsimuste korral helista 58860686 Iiris Puusepp

Töökoht asub Jõgeval

Tööpakkumise number
#834505

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Tehnik Tehnik

Softcom OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
PUIDU OSAKONNAS KARKASSI MONTÖÖR Softcom OÜ
PUIDU OSAKONNAS KARKASSI MONTÖÖR Softcom OÜ • Jõgeva
Jõgeva
2 näd. tagasi
AUTOTEHNIK RASKEVEOKID BUSSID Atko Grupp AS
AUTOTEHNIK RASKEVEOKID BUSSID Atko Grupp AS • Jõgeva
Jõgeva
4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE (ÕUNA KÜLA) MO-Puit Jõgeva AS
4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE (ÕUNA KÜLA) MO-Puit Jõgeva AS • Jõgeva
Jõgeva
UUS
2 p. tagasi
MEHAANIK ESTONIAN PLYWOOD AS
8.7 - 13.5 €/tunnis
UUS
1 päev jäänud
MEHAANIK ESTONIAN PLYWOOD AS • Jõgevamaa
Jõgevamaa