2023-08-23 14:48:55

Tehnik

CVKeskus.ee klient
2800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juurde

TEHNIKUT

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • tootmisseadmete ja tootmisvahendite korrashoid
  • varuosade tellimine
  • hooldusgraafikute koostamine ja järgimine
  • seadmete paigaldamine ja häälestamine
  • olmeseadmete ja olmevahendite remont ja hooldus
  • väiksemad santehnilised tööd

Ootused kandidaadile

Sinu tulevase töö ootused:

  • eesti keele oskus
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil ja erialaste terminite mõistmiseks
  • tehniline taiplikkus
  • täpsus ja korrektsus
  • valmidus meeskonnatööks
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

Mida pakume:

  • põhikohaga tööd ja head töötasu 2800 eurot kuus
  • kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • võimalust oma teadmisi ja oskusi rakendada ja arendada
  • kaugema elukohaga töötajatele sõidukompensatsioon

Sinu tulevane töökoht asub Harjumaal Kulna külas (5km Keilast, Niitvälja tee ääres). Hoolime oma töötajate tervisest ja liikumisharjumustest, seepärast on Sinu kasutada sporditoetus. Kaks korda aastas saame kõik kokku jõulupeol ja suvepäevadel, et koos tähistada ja tänada oma töötajaid nende panuse eest. Oleme pidevas arenemises ja kasvamises, mis pakub rohkelt ametialaseid väljakutseid, võimalusi välja pakkuda ja teostada oma ideid ning teha ettevõtte sisest karjääri.

Lisainfo

Töökoht asub 5 km kaugusel Keilast.