Tehnik autoremondi lukksepp
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605608

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Uute ja kasutatud Hyundai, Citroen, Suzuki, Seat automarkide hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

- tehnikaga seotud haridus
- töökogemus

Ettevõte pakub

Tööd Viljandi suuremas ja ühes uuemas autoesinduses
Uus maja, uus sisu, uus tehnika.uued võimalused
Erialased automarkide koolitus ja väjaõpped on meie poolt , et saaksid olla kursis uute tehnoloogiatega..
Kui see kõik tundub sulle huvitav, siis tule ja arutame asja.

Tööpakkumise number
#605608