TEHISVAIKKATETE PAIGALDAJA
Tööpakkumise number #834271

9
Epopõrand-R OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Epopõrand-R OÜ pakub tööd
TEHISVAIKKATETE PAIGALDAJALE,

kelle peamiseks tööülesandeks
on betoonpõrandate lihvimine, poleerimine ning pindade viimistlemine erinevate epo- ja polüüretaankattematerjalidega.

Ootused kandidaadile

  • eelnev siseviimistlemise või ehitamise kogemus (soovituslik);

  • soov omandada epopõrandakatete paigaldaja amet;

  • hea pingetaluvus ning korrektsus oma töös;

  • B-kategooria juhilube ja valmisolek töölähetusteks;

  • eesti keele valdamine heal tasemel.

Epopõrand-R pakub Sulle huvitavat ja mitmekesist tööd, tööks vajalikku väljaõpet, kaasaaegseid töövahendeid, sõbralikku kollektiivi ning motiveerivat tasu vastavalt Sinu kvalifikatsioonile.

Tundub huvitav? Kandideeri läbi CVKeskus.ee portaali!
Lisainfo: 5058184 või e-posti aadressil janar(at)cvkeskus.ee
CVKeskus.ee värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#834271

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
TEHISVAIKKATETE PAIGALDAJA TEHISVAIKKATETE PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient Epopõrand-R OÜ on Eesti turul 30 aastat tegutsenud juhtiv epopõrandakatete paigaldamise ettevõte. Töid teostatakse üle Eesti. Rohkem teavet ettevõtte kohta: www.epox.ee

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1 UUS
päev tagasi
MÖÖBLITISLER SisustusProff OÜ
1400 - 1800 €/kuus
1 UUS
päev tagasi
MÖÖBLITISLER SisustusProff OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2 UUS
2 p. tagasi
LUKUPAIGALDAJA Lock Force OÜ
2 UUS
2 p. tagasi
LUKUPAIGALDAJA Lock Force OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
EHITUSLIFTIDE PAIGALDAJA Cramo Estonia AS
EHITUSLIFTIDE PAIGALDAJA Cramo Estonia AS • Tallinn
Tallinn
EHITUSTÖÖLINE Loodkellu ehituslahendused OÜ
Kuni 3000 €/kuus
EHITUSTÖÖLINE Loodkellu ehituslahendused OÜ • Tallinn
Tallinn