Tööpakkumise number

579453

Töö kirjeldus

Tunned rõõmu inimestega suhtlemisest ning vabas ohus olemisest.
Inimestele vanalinnas paikneva autentse Eesti köögiga restorani tutvustamine ning flaierite jagamine.
Enjoy a outdoor lifestyle and love talking to people.
Your job includes introducing a concept of a Estonian style restaurant and hand out flaiers

Nõudmised kandidaadile

Head suhtlemisoskused
Suur naeratus ja soe süda.
Good communication skills
A big smile

Ettevõte pakub

Me pakume enda poolt motiveerivat palka ja boonussüsteemi.
Sõbraliku kollektiivi ja arenemisvõimalusi.
We offer a motivating salary and a bonus system.
A friendly collective.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2019
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 4 kuni 5 EUR tunnis
Soovin kandideerida

WINELIBRARY OÜ

We are group active in the Food and hospitality, operating six restaurant in Tallinn, with a cumulative staff of more that 100 people. Our brands are Tule, Wine Library, Revalia, Old Estonia, caffe Centrale and Klaaspärlimäng, and Yoga Residence.

Vaatan ettevõtte profiili