Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635412

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:12. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Patsientide juhendamine, toetamine ja abistamine igapäevaelu tegevustes
Patsientide tegevusplaani koostamine, nende motiveerimine ja kaasamine tegevustesse
Patsientidega ja nende lähedastega suhtlemine ning nende emotsionaalse seisundi toetamine
Läbiviidud tegevuste kohta arvestuse pidamine ja dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

Sul on tegevusjuhendaja, tegevusterapeudi või noorsootöötaja kutse
Oled hea mõttelennuga ja väga hea suhtleja
Oled viisakas, hooliv, lapsesõbralik, tasakaalukas ja vastutustundlik
Suudad pingelistes olukordades jääda rahulikuks
Oled valmis osalema erialasel täiendkoolitusel
Oskad kasutada igapäevast kontoritarkvara

Ettevõte pakub

Toetavat ja abistavat meeskonda
Võimalust oma tööga patsientide igapäevaelu paremaks muuta
Väljaõpet ja juhendamist kohapeal ning koolitusvõimalusi
Vahetustega tööd

Tööpakkumise number
#635412

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem