TEGEVUSJUHENDAJA Tapa kodusse

HOOLEKANDETEENUSED AS

Tööpakkumise number

630327

HOOLEKANDETEENUSED AS TEGEVUSJUHENDAJA Tapa kodusse

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendaja juhendab, toetab ja abistab igapäevatoimingutes meie
psüühilise erivajadusega kliente ning suhtleb tema lähedastega,
korraldab huvitegevusi ja tagab sõbraliku ja turvalise keskkonna.


Nõudmised kandidaadile

Sul on keskharidus, eelnev töökogemus erivajadustega inimestega või hooldustöötaja töökogemus või soov ümber õppida; arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel; eesti keele oskus. Inimesena oled empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, samuti aktiivne, hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.
Tööle asumisel on vajalikud kehtiv tervisetõend ja haridustaset tõendav dokument.


Ettevõte pakub

Graafikujärgset vahetustega tööd; toetavat meeskonda ning väljaõpet ja täiendkoolitusi; 7-päevast lisapuhkust; vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019
Soovin kandideerida

TEGEVUSJUHENDAJA Tapa kodusse


HOOLEKANDETEENUSED AS

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad.

Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Meie eesmärk on töötada paindlikult, tõhusalt, tulemustele orienteeritult. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie edumeelse ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöö kaudu või osaledes erinevates arendusprojektides. Meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa!

Avan ettevõtte profiili